З 15 лютого у Чорному морі заборонено вилов камбали: у Держрибагентстві назвали причину

66
З 15 лютого у Чорному морі заборонено вилов камбали: у Держрибагентстві назвали причину - today.ua
Фото: uk.ruarrijoseph.com

У Держрибагентстві повідомили про те, що з 15 лютого 2019 року в північно-західній частині Чорного моря, причорноморських лиманах, Шаболатському лимані та на ділянці Сухого лиману, в межах Овідіопольського району заборонено вилов камбали.

“З 15 лютого по 30 квітня заборонений будь-який вилов камбали (глоси) в північно-західній частині Чорного моря, причорноморських лиманах, Шаболатському лимані і на ділянці Сухого лиману, в межах Овідіопольського району”, – повідомили в Державному агентстві рибного господарства України.

Відзначається, що заборона встановлена ​​з метою збереження чисельності риби під час нересту.

У Держрибагентстві нагадали, що в період з 1 січня по 31 травня 2019 року діє заборона на ловлю камбали в Азовському морі і затоці Сиваш.

Раніше в Державному агентстві рибного господарства України повідомили,
що з 2019 року українські рибалки не зможуть вести діяльність в Азовському морі, оскільки між Україною та Росією не розподілені квоти на вилов риби. Квоти залишилися нерозподіленими, оскільки в жовтні зірвалася українсько-російська зустріч по Азовському морю. Серед можливих наслідків відомство називає втрату українськими рибалками акваторії активного промислу, посилення тиску на українських рибалок, падіння обсягів вилову водних біоресурсів.

загрузка...