Юлія Тимошенко відреагувала на пророцтво карпатської мольфарки щодо програшу Зеленського на наступних виборах

Лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко прокоментувала прогноз карпатської мольфарки щодо політичного майбутнього Зеленського.

Юлія Тимошенко відреагувала на пророцтво карпатської мольфарки щодо програшу Зеленського на наступних виборах - today.ua

Зокрема, у програмі  Дмитра Комарова "Світ навиворіт" мольфарка з Карпат напророчила, що наступним президентом України буде жінка, а Володимир Зеленський достроково залишить свою посаду.

Юлія Тимошенко бачила цей сюжет і у студії програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна" поділилася своїми думками щодо побаченого.

"Бачила телевізійний сюжет, в якому карпатська мольфарка шокувала інформацією про те, Зеленський не добуде своєї каденції... Мені SMS-ками переслали цей сюжет, мабуть, тисячу разів", – заявила Тимошенко.

Тимошенко зазначила, що пророцтва та передбачення це добре, але найважливіше те, щоб наше суспільство "набуло імунітет проти політичних технологій".

"От зараз уже всі розуміють, що політичною технологією були "нові обличчя". Тому, що треба було до влади привести людей, які абсолютно некомпетентні. Це була програма, план, бо у слабких керівників дуже легко забирати у країни все, що подобається будь-кому, або в глобальному просторі, або в Україні», – наголосила Тимошенко.

На думку Тимошенко, потрібно було привести до влади людей, які "не знають, не вміють, не мають політичної волі".

Раніше Юлія Тимошенко розкритикувала новий податковий закон, який на її думку знищить українське селянство та середній клас.

ДЖЕРЕЛОglavcom.uа