“Їх гнати у шию треба!“: Ляшко обурився через скарги міністрів на низькі зарплати

Олег Ляшко, колишній народний депутат та лідер Радикальної партії, заявив, що міністрів і депутатів, які скаржаться на надто низькі зарплати, "треба гнати в шию". Про це він сказав в ефірі програми "HARD з Влащенко".

“Їх гнати у шию треба!“: Ляшко обурився через скарги міністрів на низькі зарплати - today.ua

Ляшко наголосив, що народні обранці і міністри скаржаться на маленький розмір заробітної плати, хоча при цьому не роблять нічого, щоби звичайні люди отримували таку ж зарплатню.

"Міністр освіти Новосад, молода дівчина, 28 років, cім’ї немає, дітей немає. Чому вона може навчити українських діточок? Вона розказує, що їй 36 тисяч гривень не вистачить, щоб виховати дитину. Та ти для початку народи ту дитину! І подивіться, скільки це коштує!" – наголосив Ляшко.

Крім того, на думку політика, перед тим, як вимагати збільшення зарплатні, міністри повинні були зробити хоч щось для того, щоб інші люди отримували такі самі гроші.

"Я не проти великих зарплат міністрів. Я не кажу, що міністр повинен отримувати стільки, як прибиральниця у дитячому садку чи двірник, при всій повазі до цих людей. Але ця зарплата повинна бути справедливою, за результати роботи. Нехай міністр, який розказує, що їм мало зарплати, покаже свої результати. За що тобі платити?" – запитав Ляшко.

Зокрема, "радикал" заявив, що не розуміє, за що міністр економіки та агропромислового комплексу Тимофій Милованов отримує 500 тисяч гривень на місяць, враховуючи, що він, на переконання Ляшка, не показав гідних результатів роботи.

"Є ще один міністр, який визнавав, що він – "дебіл", міністр економіки та агропромислового комплексу. От я дивлюся результати АПК за 2019 рік. Приріст сільськогосподарського виробництва – плюс 1%. У 8 разів менше, ніж у 2018 році. То за що йому 500 тисяч зарплати виплачувати на місяць?" – обурився Ляшко.

Нагадаємо, раніше міністр освіти і науки України Ганна Новосад поскаржилась на надто маленьку зарплату і заявила, що цієї суми їй би не вистачило, якби вона вирішила народити дитину.

Кішки з блакитними очима - п'ять найкрасивіших порід
Домашні кішки бувають дуже красивими і навіть зачаровують. Експерти назвали п'ять порід кішок з яскраво-блакитними очима, зовнішність яких вражає і за...
Як приготувати смачний червоний борщ з магазинною заправкою за півгодини
Безумовно, самий смачний і корисний для здоров'я червоний борщ можна приготувати тільки з натуральних і якісних продуктів. Але що робити, якщо часу зо...
Алла Мазур назвала слово, яке її найбільше дратує після перенесеного онкозахворювання
Телеведуча Алла Мазур, яка недавно перемогла онкозахворювання, поділилася, яке слово її найбільше непокоїть і дратує післі перенесеної хвороби. Про це...
Енергоспівтовариство ЄС закликало Україну підвищити занадто занижені тарифи на електрику
В Енергетичному співтоваристві Євросоюзу заявили, що в Україні штучно занижені тарифи на електроенергію для населення. Європейські експерти закликають...
Алла Пугачова стала ведучою на виставці малюнків доньки Лізи - нове відео зоряного сімейства
Алла Пугачова і Максим Галкін побували на виставці малюнків дочки Лізи. Захід проходив в дитячій кімнаті в замку в селі Грязь. Нове домашнє відео зоря...