“Євролаб“ вибачився за помилку з датою в аналізах Зеленського

У лабораторії медичного центру "Євролаб", де 5 квітня здавав аналізи на наркотики кандидат у президенти Володимир Зеленський, заявили, що випадково помилилися із зазначенням дати в результатах обстеження. На своїй сторінці у Facebook Зеленський опублікував звернення лабораторії, в якому йдеться, що співробітниця помилково вказала не ту цифру при заповненні дати реєстрації біоматеріалу.

“Євролаб“ вибачився за помилку з датою в аналізах Зеленського - today.ua

“Євролаб“ вибачився за помилку з датою в аналізах ЗеленськогоЯк відомо, біоматеріал для аналізу на нарко- та алкозалежність, який взяли у Володимира Зеленського, направлений в незалежну лабораторію мережі клінік НМ Hospitales (Іспанія).

Користувачі соцмереж висловили своє обурення і звинуватили клініку у фальсифікації. Але є й ті, хто не вірить у такі помилки і вважає, що Зеленський вводить людей в оману.

“Євролаб“ вибачився за помилку з датою в аналізах Зеленського

“Євролаб“ вибачився за помилку з датою в аналізах Зеленського

“Євролаб“ вибачився за помилку з датою в аналізах Зеленського

Ще один кандидат у президенти Петро Порошенко здав зразки крові, сечі та волосся в медпункті НСК "Олімпійський".

Речник виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що Зеленський "не здав зразки волосся". За версією в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, саме волосся є ключовим дослідженням для виявлення наркотиків, бо там сліди наркотичних речовин, зберігаються близько 90 днів.

Нагадаємо, Володимир Зеленський виклав у Facebook результати дослідження на наркотики з датою забору матеріалу 2 квітня, а потім поміняв документ на аналогічний, але з датою забору 5 квітня. Як з'ясувалося, президентом клініки "Євролаб", де шоумен здавав аналізи, є російський і український підприємець і телеведучий Андрій Пальчевський, який відкрито підтримує Володимира Зеленського на президентських виборах.

Як повідомлялося, аналізи у Зеленського брав масажист кліники “Євролаб” Владислав Кірякулов, відомий широкому загалу в якості учасника кулінарного шоу "МастерШеф" та актору серіалу "Свати".

ДЖЕРЕЛОlb.ua