Янукович має намір повернутися в Україну, – адвокат

353
Янукович має намір повернутися в Україну, - адвокат - today.ua

Колишній президент України Віктор Янукович, якого визнали винним у державній зраді і пособництві у веденні агресивної війни, має намір повернутися в Україну.

Про це на засіданні Оболонського суду в Києві 20 березня заявив адвокат Віктора Януковича Віталій Сердюк. Правда, адвокат Януковича не назвав дату, коли побіжний президент хоче виконати свій намір.

Тим часом суддя Владислав Дев’ятко зазначив, що Віктора Януковича засудили за злочин проти миру, який не має строків давності.

“Якщо Апеляційний суд визнає вирок законним і обґрунтованим, ви можете запропонувати Януковичу добровільно прибути в Україну і відбути покарання у вигляді 13 років”, – сказав суддя адвокату Януковича.

Адвокат Януковича Віктор Сердюк тут же зазначив, що захист вже подав апеляційну скаргу на вирок.

Нагадаємо, санкції Євросоюзу проти колишнього президента України Віктора Януковича, а також проти його оточення, продовжено ще на один рік – до 6 березня 2020 року.

Раніше повідомлялося, що син екс-президента-втікача Віктора Януковича намагався організувати провокації на вулиці Банковій в Києві. Вартість провокації була оцінена російською стороною в 3000 доларів США.

загрузка...