Який секрет омолодження приховує Таїсія Повалій: думка косметолога

Народна артистка України Таїсія Повалій нещодавно поділилася на своїй сторінці в Instagram новим фото, на якому помітно, що артистка помолодшала. Косметолог Тетяна Бризгаліна пояснила перетворення 54-річної зірки, і розкрила секрет її зовнішності. Так, експерт у сфері краси помітила, що українська виконавиця зробила все можливе, щоб уповільнити процес старіння. І у цьому Повалій допомогли сучасні б'юті-технології і пластична хірургія.

Який секрет омолодження приховує Таїсія Повалій: думка косметолога - today.ua

"У неї на 100% зроблені губи. Середня третина обличчя: щоки, вилиці — це ін'єкційні препарати або ж ліпофілінг. Не виключаю, що результат пластичної хірургії Таїсія підтримує як апаратними методиками, так і ін'єкціями. У співачки чудові повіки... Звичайно, вона вся заколота. Ймовірно, також робила блефаропластику, злегка коректувала носик — він дуже гарний", — уточнила Бризгаліна.

Який секрет омолодження приховує Таїсія Повалій: думка косметолога

Зазначимо, що процедура ліпофілінга, про яку розповіла косметолог, відноситься до широко застосовуваних методик, пов'язаних з корекцією вікових змін обличчя. Її суть полягає в трансплантації власної жирової тканини пацієнта з однієї зони в іншу.

В одному з інтерв'ю артистка зізналася, що ретельно стежить за фігурою і не дозволяє собі "переїдати" за обідом і вечерею. Крім того, Таїсія Повалій не забуває про користь фізичних навантажень.

Раніше Повалій назвала причини скасування свого ювілейного концерту в Києві, який повинен був відбутися 10 грудня в Палаці "Україна".

ДЖЕРЕЛОteleprogramma.pro