“Якщо вирішили не чіпати Гонтареву, Порошенку точно можна на переживати“: Куницький і Дубінський обурились вчинком Разумкова

Одіозний народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Куницький висловив обурення з приводу того, що питання про створення слідчої комісії Верховної Ради у справі колишньої очільниці Національного банку України Валерії Гонтаревої вирішувалось в МВФ. Свою думку з цього приводу він висловив на сторінці в Facebook.

“Якщо вирішили не чіпати Гонтареву, Порошенку точно можна на переживати“: Куницький і Дубінський обурились вчинком Разумкова - today.ua

"Цікаво, хто приймає такі рішення, з огляду на те, що ще вчора це питання значилось на порядку денному сьогоднішнього засідання", - зазначив Куницький.

Також свою позицію з цього приводу висловив однопартієць Куницького - Олександр Дубінський.

Він обурився фактом того, що рішення про створення ТСК "Про розслідування діяльності керівництва НБУ і ФГВФО за 14-19 роки" було прийнято МВФ, а не державними інституціями України.

"Поставив запитання на фракції, хто прийняв таке рішення, і отримав таку відповідь: "Рішення прийнято Кабінетом міністрів та Офісом президента після консультацій з МВФ. Не отримав відповіді на питання, навіщо нам всі вищезгадані органи, якщо всі рішення тепер приймаються в МВФ? Але тепер здогадуюся, що якщо Гонтареву і Ко прийнято рішення не чіпати, то Порошенку точно можна не переживати", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко пообіцяв 3 млн гривень за інформацію про кривдників Гонтаревої.