Як зміцнити імунітет під час пандемії коронавірусу: Комаровський назвав найкорисніший продукт

Євген Комаровський, відомий телеведучий і лікар-педіатр, який під час пандемії коронавірусу особливо активно висвітлює питання даного захворювання на своїх сторінках у соцмережах, дав українцям пораду, як зміцнити свій імунітет під час карантину. Зокрема, Комаровський назвав надзвичайно корисний і доступний продукт, який може стати чудовим засобом профілактики коронавірусної інфекції.

Як зміцнити імунітет під час пандемії коронавірусу: Комаровський назвав найкорисніший продукт - today.ua

За словами Комаровського, простий хрін за рахунок своєї сльозоточивості може стати засобом профілактики COVID-19.

Лікар пояснив, що в сльозах міститься білок лізоцим, який має противірусну властивість. Саме тому, за словами Комаровського, діти, які плачуть і "промивають ніс сльозами", хворіють набагато рідше, ніж ті, хто "лежить і мовчить".

Комаровський відзначив, що хрін є набагато більш ефективним профілактичним засобом проти коронавірусу, ніж той самий розпіарений під час пандемії "заморський" імбир.

"Наш місцевий хрін, який "вибиває сльозу" і змушує нас шморгати носом, змушує нас промивати ніс лизоцимом і додатково посилювати нашу імунну захист, що абсолютно неможливо, коли ми використовуємо цей нещасний заморський імбир", - сказав телеведучий.

Нагадаємо, раніше Євген Комаровський розставив крапки над “і” в питанні носіння рукавичок під час пандемії коронавірусу.