Як вибрати вхідні двері, які захистять від холоду взимку

Автор: Олексій Скубій

Збережіть до 15% тепла у своєму будинку або квартирі, встановивши двері із підвищеною ізоляцією! Утеплені короб та полотно затримують вуличний холод і не випускають тепло із приміщення. Це підвищує комфорт у будинку та зменшує витрати на опалення.

Як вибрати вхідні двері, які захистять від холоду взимку - today.ua

Які двері будуть теплими?

Це залежить від їх конструкції та матеріалів. Двері вхідні на market-dveri.ua якісно теплоізольовані, коли додержано таких вимог:

Як вибрати вхідні двері, які захистять від холоду взимку

Подивитися приклади якісних вхідних дверей можна на офіційному сайті мережі "Маркет Двері", де представлено понад 1000 моделей з описом. Дізнатися про теплоізоляцію будь-якого виробу можна онлайн або у консультанта в одному з 9 магазинів у Києві та Київській області, у магазині у Харкові або Дніпрі.

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Щоб визначити, чи захищатимуть двері від холоду, «заглядають» усередину їх конструкції: дізнаються, які використані матеріали, тип наповнювача, чи встановлений терморозрив, скільки наклеєно ущільнювальних контурів. Розглянемо ці 4 фактори докладніше.

МДФ-накладки

Металева основа потрібна для міцності дверей, але вона швидко пропускає холод. Її утеплюють панелью МДФ. Цей матеріал охолоджується слабо. Зовнішня плита затримує холод, і він менше проникає в металеву основу. Внутрішня обшивка МДФ поглинає частину холоду, що проникнув скрізь попередні шари, і в приміщення його потрапляє значно менше.

Для додаткового утеплення дверей у квартирі на верхніх поверхах у закритому під'їзді досить часто достатньо панелі МДФ з боку приміщення. Якщо на сходових майданчиках відсутнє скло у вікні, це перший поверх або приватний будинок, від холоду краще захистять двері із двосторонніми накладками. Вони також прикрашають двері як із боку оселі, так і зовні. У будь-якому випадку дві накладки МДФ не бувають зайвими.

Теплоізоляція

Простір у коробі та каркасі полотна між ребрами жорсткості наповнюють матеріалами з пористою або волокнистою структурою: пінопластом, спіненим пластиком, пробкою, мінеральною ватою. Вони розсіюють та утримують частину холоду, оскільки такі матеріали слабо передають температуру.

Найбільш теплими вважаються двері з терморозривом. Це посилене утеплення полотна матеріалами з низькою теплопровідністю. Він встановлюється усередині каркасу між полотнами та ребрами жорсткості та у місцях стикування металевих деталей у коробі. Для терморозриву використовують кам'яну вату, лист пробки, фольгоізол. Така ізоляція розриває «містки холоду» – вона не пропускає низьку температуру із вулиці та не дає теплу з приміщення виходити назовні. Завдяки цьому не виникає конденсат на поверхні полотна з боку оселі.

Як вибрати вхідні двері, які захистять від холоду взимку

Товщина полотна

Оптимальна товщина вхідних дверей від 80 до 120 мм. Якщо полотно з терморозривом, воно може бути тонше завдяки підвищеному утепленню зсередини. Якщо як наповнювач застосовується мінеральна вата, необхідна більша товщина стулки. У середньому вона становить 95-110 мм.

Основа в утеплених вхідних дверях виготовляється із сталі. Цей метал слабше проводить холод, ніж алюміній, що зменшує та уповільнює проникнення холоду. Також він міцніший та стійкий до пошкоджень.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ущільнювальні контури

Повітря низької температури проникає у щілини між полотном та коробом. Гумові контури по периметру дверей ущільнюють місця стикування деталей та герметизують конструкцію. Протяг не проходить. Для надійної ізоляції достатньо двох ущільнювальних контурів.

Двері з теплоізоляцією підвищують комфорт у будинку протягом цілого року. У холодну пору вони захищають від низьких температур і протягів, а влітку – від спеки, зберігають прохолоду в приміщенні.