Як схуднути до Нового року: дієтологи дали цінні поради

Проблема схуднення особливо гостро стоїть перед жінками напередодні свят і важливих подій, адже в такі дні хочеться виглядати максимально привабливо. Американські дієтологи розповіли, як можна встигнути схуднути до Нового року без шкоди для здоров'я.

Як схуднути до Нового року: дієтологи дали цінні поради - today.ua

Дієтологи зазначили, що існують способи позбутися зайвої ваги для тих, хто з якихось причин не може або не хоче регулярно займатись спортом. В першу чергу, слід включити у свій раціон харчування продукти, які багаті на білок - тофу, горіхи, бобові і прісноводну рибу. Така їжа швидко втамовує голод і дозволяє обійтися без переїдання.

Також дієтологи радять не зловживати солодкими напоями - газованою водою, тоніками, енергетичними напоями, магазинними фруктовими соками.

Такі напої містять багато "порожніх" калорій і сприяють підвищенню рівня цукру в крові. Також дієтологи радять відмовитися від швидких вуглеводів. Спробуйте до Нового року виключити з раціону цукор - ви здивуєтесь, яким помітним і швидким буде результат. Також не зайвим буде знизити кількість солі в раціоні - на день не більше однієї чайної ложки.

Нагадаємо, раніше дієтологи назвали солодощі, які можна їсти під час дієти.