Як на місяць зберегти зелену цибулю у квартирі, щоб завжди була свіжа зелень

Зелень - це джерело величезної кількості корисних мінералів та вітамінів. Досвідчені кулінари розповіли, як у квартирі можна зберегти зелену цибулю свіжою на цілий місяць. Для цього її не потрібно заморожувати чи чимось обробляти.

Як на місяць зберегти зелену цибулю у квартирі, щоб завжди була свіжа зелень - today.ua

Як на місяць зберегти зелену цибулю у квартирі?

Найкращим місцем, де зелена свіжа цибуля може зберігатися найдовше, це, звичайно ж, холодильник. Попри те, що в холодильнику зелень все одно залишається свіжою не так довго, як того хотілося б, все ж таки є спосіб, як продовжити її термін придатності.

Пір'я зеленої цибулі не втратить своєї свіжості протягом двох-трьох тижнів у холодильнику за температури плюс 3-4 градуси. Однак, якщо зменшити температуру до нуля, то зелень цілком пролежить у свіжому вигляді протягом місяця.

Це стосується лише свіжої цибулі. Не варто відправляти на тривале зберігання пір'я, на яких з'явилися потемніння - їх краще видалити.

Як на місяць зберегти зелену цибулю у квартирі, щоб завжди була свіжа зелень

Зберігати зелену цибулю в холодильнику цілий місяць можна, якщо скласти її:

  • у поліетиленовий пакет – проколіть у ньому кілька дірок, щоб до цибулі надходило повітря. Зелень повинна бути немитою та зберігатися на полиці, призначеній для овочів;
  • у банку – вимиваємо цибулю, повністю висушуємо і складаємо в банки, які потрібно накрити або капроновими кришками, або чистими капроновими шкарпетками/колготками/панчохами;
  • у тканину – занурюємо цибулину корінням у воду, загортаємо у чисту тканину, обертаємо папером або паперовими рушниками, зав'язуємо ниткою та складаємо у пакет;
  • у папір – цибулю промиваємо, повністю висушуємо, загортаємо в папір чи паперові рушники та відправляємо у холодильник.

Нагадаємо, досвідчені господині розповіли, як зберегти картоплю до весни у квартирі – найпростіші та робочі правила.