Як можна заощадити за допомогою МЛС? Особливі можливості для клієнтів “Євротерміналу“

"Євротермінал", поряд із найбільшими компаніями Європи, пропонує клієнтам таку послугу, як зберігання товарів на митному складі (МЛС). Для імпортних або експортних товарів такий варіант зберігання є найбільш вигідним, оскільки дозволяє значно скоротити витрати на логістику. Як саме він допомагає економити гроші і в чому його відмінність від звичних складів?

Як можна заощадити за допомогою МЛС? Особливі можливості для клієнтів “Євротерміналу“ - today.ua

Особливості митного складу ТОВ "Євротермінал"

МЛС призначений для товарів, що обкладаються митом, які ще не пройшли процес митного оформлення. Від звичайних місць тимчасового зберігання МЛС вигідно відрізняються тим, що є можливість робити необхідні дії з вантажем прямо під час зберігання - перепакувати його, роздробити партію чи консолідувати вантажі, здійснювати продаж та купівлю. Таким чином, товар, розміщений на митному складі компанії "Євротермінал", може бути повністю підготовлений до реалізації на внутрішньому ринку.

Для власників вантажів це вигідно насамперед тим, що не потрібно платити значні суми за митне оформлення відразу. Поки товар зберігається у "Євротерміналу", власник може знайти покупця, який сплатить необхідні мита. Тут варто згадати про ще одну перевагу МЛС. У той час як на простих складах не можна зберігати вантажі довше за кілька місяців, на митних складах можна зберігати товари до кількох років без сплати мит.

Заощаджуйте на логістиці: переваги митного складу

Компанія "Євротермінал" пропонує всім своїм клієнтам можливість скористатися митним складом і тим самим оптимізувати логістичні витрати. Яким чином можна це зробити?

Як можна заощадити за допомогою МЛС? Особливі можливості для клієнтів “Євротерміналу“

Наприклад, формат МЛС значно полегшує можливості консолідації вантажів. Декілька власників невеликих партій товару можуть об'єднатися та спільно використовувати один вантажний контейнер. Таким чином, можна заощадити значні суми, замість того, щоб відправляти дрібні партії вантажу окремо. Будь-які дії, пов'язані з поділом партій вантажу або підготовкою його до відправки, можна здійснити прямо на території Євротерміналу.

Митний склад також відкриває власникам вантажів можливість працювати за договором консигнації. Залишаючись у володінні відправника вантажу, товари можуть зберігатися у "Євротерміналі" до використання або перепродажу їх вантажоодержувачем.
За допомогою зберігання товарів компанія “Євротермінал” допомагає клієнтам значно оптимізувати логістичні процеси, урізати цілу низку витрат і в цілому спростити формальності, пов'язані з імпортними та експортними вантажами. Більше того, будь-які дії з товарами (такі, як формування партій, упаковка, маркування та підготовка до відправлення) можна буде проводити прямо на місці, на території того ж складу.

  • ТЕГИ