Як легко очистити електричний чайник від нальоту: простий засіб із підручних інгредієнтів

У будь-якому електрочайнику при його щоденному використанні з часом з'явиться наліт. Важливо стежити за цим, оскільки від того, яку ми п'ємо воду, залежить наше здоров'я. Очистити чайник від нальоту не складно. Ніщо не впорається з чищенням краще, ніж натуральний засіб із підручних інгредієнтів. Достатньо раз на місяць чистити електрочайник від нальоту цим засобом, і тоді вашому здоров'ю точно нічого не загрожує.

Як легко очистити електричний чайник від нальоту: простий засіб із підручних інгредієнтів - today.ua

Для приготування засобу для чищення вам знадобляться:

  • харчова сода;
  • дистильований білий оцет;
  • знежирюючий засіб для миття посуду;
  • м'яка губка для посуду;
  • серветка із мікрофібри.

Як легко очистити електричний чайник від нальоту: простий засіб із підручних інгредієнтів

Наповніть електрочайник розчином, що складається з 50% води та 50% дистильованого білого оцту. Увімкніть чайник і нехай розчин закипить. Залишіть постояти щонайменше 20 хвилин, а потім вилийте вміст у раковину.

Потім потрібно очистити або замінити водяний фільтр. Вимкніть чайник з розетки. Якщо у вашої моделі є водяний фільтр, зніміть його. Очистіть або замініть фільтр, дотримуючись вказівок виробника. Більшість фільтрів можна очистити замочивши в розчині оцту з водою 1:1. Потім промийте фільтр гарячою водою з миючим засобом.

Коли з внутрішньою частиною чайника розібралися, можна перейти до зовнішньої частини. Змішайте трохи теплої води та кілька крапель миючого засобу. Змочіть губку в мильному розчині та протріть зовнішню поверхню чайника. Якщо плями стійкі, зануріть вологу губку в суху харчову соду і ще раз добре потріть.

На завершальному етапі протріть чайник зовні тканиною з мікрофібри. Налийте в нього воду та увімкніть, щоб закипів. Вилийте воду, а разом з нею вийдуть залишки соди, оцту, і чайник усередині має блищати.

Раніше повідомлялося, як швидко очистити мікрохвильову піч від застарілого жиру.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua