Як коти можуть продовжити людині життя: езотерик назвав унікальний спосіб

Позитивний вплив тварин на людину не викликає сумнівів. Езотерики пояснюють це сильною «звірячою» енергетикою. Не секрет, що найбільш енергетично сильними є домашні кішки. Вони володіють магічною енергією, яка здатна захистити людину і навіть вилікувати її. За словами езотериків, якщо відібрати у кота 9 життів, то можна прожити до 100 років. Обов'язковим критерієм вибору вихованця повинно бути бажання турбуватися про тварину і взаємна прихильність.

Як коти можуть продовжити людині життя: езотерик назвав унікальний спосіб  - today.ua

Людина вміщує усередині себе незримі енергії, дисбаланс яких зумовлює раптові захворювання і перепади настрою. Коти можуть впливати на ці потоки і таким чином дарувати своїм господарям здоров'я і довголіття. Експерти впевнені, що виходить це в них завдяки потужньому зв'язку з природою, який люди, на відміну від тварин, частково втратили.

Всі знають, що кішки завжди самі обирають місце в своїй оселі — де б господар не розташував її приналежності. Як правило, це те саме місце, де накопичується негативна енергетика. Тварина поглинає весь негатив і таким чином очищає мікроклімат будинку, а, отже, і стан мешканців у ньому поліпшується. Якщо коти стрибають на квіткові горщики, риють землю або розкидають речі — це також привід задуматися. Своїми діями вони не намагаються вас роздратувати, а просто борються з негативом, який відчули.

За таким же принципом коти впливають на людське здоров'я, лягаючи на болючі ділянки тіла. Певні породи відмінно знімають головні спазми, лікують серце, шлунок, суглоби. Терапевтична спеціалізація цих тварин залежить і від статі. Кішки краще лікують нервові хвороби, а коти допомагають впоратися з радикулітом і хворобами суглобів.

Як коти можуть продовжити людині життя: езотерик назвав унікальний спосіб

Варто відзначити, що в багатьох культурах кішок наділяють надприродними здібностями. Вважається, що кіт може побачити невидиме, наприклад, привидів в будинку, або відчути руйнівний магічний вплив.

Раніше повідомлялося, які породи котів лікують від певних хвороб.

ДЖЕРЕЛОversiya.info