Як доглядати за білим пуховиком взимку: ефективні методи впоратися з будь-якими забрудненнями

Білий пуховик стильно та красиво виглядає взимку, особливо на фоні снігу. Однак, багато хто не обирає цей колір через те, що він швидко брудниться. Так і є. Білий пуховик вимагає догляду та спеціального чищення, якщо ви хочете, щоб річ носилася не один сезон.

Як доглядати за білим пуховиком взимку: ефективні методи впоратися з будь-якими забрудненнями - today.ua

Намагайтеся використовувати для самостійного чищення пуховика натуральні засоби догляду. На білому пуховику будь-яка плямка буде помітніша, ніж на речі іншого кольору. Тому у разі численних забруднень краще віддати пуховик у хімчистку, ніж намагатися відбілити його вдома.

По-перше, виключіть засоби з хлором, тому що є великий ризик зіпсувати наповнювач і верхню тканину, яка від хлору може пожовтіти.

Очистити пуховик від жовтих плям можна за допомогою перекису водню. Змочіть їм ватяний диск і потріть жовтизну, після чого прополощіть водою і висушіть пуховик.

Важливо не тільки правильно випрати білий пуховик, але правильно і швидко висушити його. Справа в тому, що якщо пух залишатиметься довго вологим, то є ризик появи розводів та плям. Світлий пуховик важливо сушити вертикально на вішалці.

Як доглядати за білим пуховиком взимку: ефективні методи впоратися з будь-якими забрудненнями

Якщо ви вирішили все ж таки купити білий пуховик, то віддавайте перевагу моделям з поліестеру або шкіри - вони не пропускають вологу, а у разі попадання сльоти, їх досить просто очистити вологою серветкою.

Раніше повідомлялося, з яким утеплювачем краще обрати пуховик на зиму, щоб він краще зігрівав.