Як безробітним отримати субсидію (відео)

Як уже повідомляли Today UA, з 1 січня 2019 року в Україні почнеться перший етап монетизації субсидій.

Як безробітним отримати субсидію (відео) - today.ua

На цьому етапі нововведення випробують на собі приблизно сто тисяч українських сімей.

Усім відомо, що багато українців, працюючи за кордоном, в Україні вважаються безробітними.

Гроші в сім'ю надходять регулярно, держава субсидію надає, а іноді такі люди ще й допомогу з безробіття отримують в Україні.

Тому Міністерство соцполітики пропонує два варіанти для безробітних, які не стоять на обліку у центрі зайнятості:

- правдиво декларувати свої доходи, отримані за кордоном;

- сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду, або органи соцзахисту автоматом зарахують таким людям працездатного віку в дохід три прожиткові мінімуми - 5331 гривню (1777 x 3), якщо вони хочуть користуватися соцдопомогою.

Також необхідно буде сплатити єдиний соціальний внесок за три місяці в розмірі, не меншому за мінімальний.

Як заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, для "зимової" субсидії соціальний внесок повинен бути сплачений за будь-які три місяці I-II кварталів 2018 року до моменту подачі документів в управління соцзахисту.

https://youtu.be/wMfLQyokdLw

Нагадаємо, без субсидій на оплату комунальних послуг в Україні можуть залишитися деякі категорії громадян, зокрема, що накопичили значні заборгованості, які живуть у великих будинках або квартирах, а також зробили покупку на суму від 50 тисяч гривень.

Що стосується працюючих пенсіонерів, то вони теж мають право на субсидію на підставі і пенсії, і зарплати, яку вони отримують.

Як безробітним отримати субсидію (відео)

Директор економічних програм Українського інституту майбутнього Анатолій Амелін вважає, що "перевірки сімей, які отримують субсидії, - нормальна європейська практика. Справа в тому, що субсидія виплачуються з нашого бюджету, тобто це гроші платників податків. Досить багато людей користуються субсидіями, маючи непогане фінансове становище , що підтверджується наявністю хороших автомобілів і дорогої техніки. В Європі не можна претендувати на субсидію, якщо у тебе є атрибути добре забезпеченої сім'ї ".

ДЖЕРЕЛОato.today