”Я змушу депутатів купувати у вас труси! “: Ляшко поспілкувався з продавцями на базарі

"Я змушу депутатів купувати у вас труси! ": Ляшко поспілкувався з продавцями на базарі - today.ua
Loading...

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вдягнувся з ніг до голови на ринку в Оратові на Вінниччині. Купив вишиванку, кепку та навіть спідню білизну. Поки ходив між рядами, встиг поспілкуватися з продацями про їх проблеми. Усі подробиці розповіли у прес-службі політика.

Продавчиня Тетяна продає білизну, платить за місце 40 гривень в день, а товар не купують – бо в людей грошей немає навіть на труси.

– Труси наші чи імпортні? – Поцікавився Ляшко у продавчині.

– Наші. Вибирайте. Є і синенькі, і біленькі, – нахвалювала товар Тетяна.

– Ті занадто сімейні, пенсіонерські. Дайте щось модніше. Скільки коштують?

– 45 гривень

– Не так то і дорого, а люди не купують, бо грошей немає. Я вам розкажу секрет виторгу – зробіть велике фото зі мною, поставте тут і всім, хто буде йти, кажіть, що сам Ляшко у вас труси купив. Головне – не соромтесь, бо скромність веде до бідності і невідомості. Тоді всі у вас зразу все розкуплять. Це моя політика – щоб ви більше заробляли і годували своїх дітей. Я ваш голос у парламенті і змушу всіх депутатів купити ваші труси.

У продавчині спідньої білизни Олег Ляшко був не перший покупець. А ось у чоловіка Михайла, що торгував джинсами, до обіду – ніякого виторгу. Каже, люди ходять, придивляються, але не купують, бо немає грошей.

“Стоїть чоловік цілий день – і три копійки заробити не може, хоча вже 40 гривень заплатив за місце. А влада по закордонах шукає, кого взяти на роботу. Наші люди на базарі стоять з двома вищими освітами, а вони виписують то Абромавічуса, то інших. Тому я борюсь, щоб наше виробництво процвітало, робота та гроші у людей були, щоб народ не бомжував", – сказав Ляшко. Щоб у людей були гроші – треба відновлювати власне виробництво та піднімати зарплати”, – переконаний політик.

Олег Ляшко додав, що його партія добивається змін до бюджету та підвищення пенсій і зарплат громадянам.

“Щоб не було так, як сьогодні – пенсію збільшили кому на 5 гривень, кому на 10 гривень, а ціни вже на 20 гривень виросли. Люди все до копійки за газ заплатили, а на базар піти – вже грошей немає. Тому відновлення нашого виробництва – це ключ до успіху нашої країни. Ми переглянемо ці всі угоди, щоб менше імпортного хламу було в Україні і торгували не землею, нашими людьми чи сировиною, а готовою продукцією”, – наголосив Ляшко.

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко зареєстрував петицію з вимогою до глави держави провести воєнний парад у День Незалежності України.

“Ви очманієте”: Настя Івлєєва розповіла про перспективу стати мамою
Настя Івлєєва, яка знову зійшлася зі своїм коханим Елджеєм після хвилі чуток про їх розставання через зраду Елджея і позаматкової вагітності Насті, знову натрапила на...
Останні тренди зимового манікюру 2020: ефект інею і відтінок червоного Ferrari
Цієї зими наймоднішими кольорами манікюру будуть нічний синій, білий і відтінок червоного Ferrari. Що стосується дизайну, то у тренді будуть блискучі нігті з глітером, манікюр...
Знайшли те, що давно шукали: Тіна Кароль та Дан Балан зробили зворушливе зізнання
Тіна Кароль та Дан Балан знову підігріли чутки про свій роман, обмінявшись один з одним зворушливими подарунками. Крім того, стало відомо, що 19 січня стартує...
ТОП-5 найбільш небезпечних порід собак
Деякі породи собак не такі безпечні, як здається на перший погляд. Більше того, їх дійсно варто побоюватися, так як представники деяких порід можуть проявляти раптову...