“Я тут щасливий разом з сім'єю“: Притула розповів, як “понаїхав“ підкорювати столицю

Сергій Притула, відомий український шоумен і член партії "Голос" Святослава Вакарчука, поділився своїими спогадами про переїзд до столиці. Особисті переживання Притула висловив на своїй сторінці в Facebook.

“Я тут щасливий разом з сім'єю“: Притула розповів, як “понаїхав“ підкорювати столицю - today.ua

"14 років тому я переїхав з Тернополя до Києва. Підкорювати столицю я "понаєхал" з гарячим серцем, однією сумкою і кишенею, в якій лежали 35 гривень і 50$. Місто не чекало мене з обіймами. Стосунки складались цікаво (особливо зважаючи, що через місяць після переїзду проект на "Інтері", де я був ведучим, закрився, і залишилась тільки ставка на MusicRadio), але з часом ми порозумілися", - розповів телеведучий.

Притула зазначив, що станом на сьогодні він вже є батьком двох маленьких киян, тому тепер його ставлення до столиці формується крізь призму майбутнього дітей, а не власних потреб.

"Хочеться бачити Київ містом безпечним, чепурним, зеленим і спортивним. Інклюзивність - окрема тема для розмови. Провівши кілька місяців на милицях, максимально співчуваю тим, хто на візочках намагається подолати відстань від дому до платформи на залізничному вокзалі", - зазначив він.

Відходячи від питання проблем Києва, Притула висловив подяку тим, хто свого часу допоміг йому адаптуватись у столиці - Соні Сотник, Олегу Собчуку і гурту "СКАЙ", колективу "Нового каналу", "людям, які посміхаються на вулицях, які порадять, де найкращий помідор на лук’янівському ринку, і з якими за щастя заспівати гімн на Олімпійському".

Нагадаємо, раніше Сергій Притула розкритикував президента України Володимира Зеленського за бездіяльність у справі Катерини Гандзюк.