“Я не голодранець“: Дубінський розповів про свої статки, але декларацію подавати не збирається

Новообраний народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Дубінський назвав себе гривневим мільйонером, але заявив, що декларацію про доходи в 2019 році не подаватиме. Про це скандальний політик сказав в інтерв'ю українському інтернет-виданню.

“Я не голодранець“: Дубінський розповів про свої статки, але декларацію подавати не збирається - today.ua

"Я ніколи не позиціонував себе як голодранець", — відповів нардеп на запитання про те, як він відреагує, якщо його статками почнуть цікавитися ЗМІ або правоохоронці.

Він уточнив, що годинник, який був на його руці в момент інтерв'ю, новим коштував 2 тисячі доларів.

Журналісти зазначають: влітку 2016 року ЗМІ, посилаючись на дані держреєстрів, писали, що Дубінський і його дружина мають вісім авто, десять квартир і шість земельних ділянок. Дубінський тоді заявляв, що ці публікації – чорний піар у помсту за його розслідування.

За його словами, під час зустрічей із виборцями він користувався чужим старим "Фордом" (2002 р. в.) через погані дороги. Але скільки саме автомобілів у його гаражі, а також, скільки має квартир, і на які гроші вони куплені, політик говорити відмовився. Трохи пізніше він уточнив, що володіє автомобілем 2006 року випуску, а дружина – 2011.

Також Дубінський сказав, що не збирається подавати декларацію про доходи в 2019 році.

"У цьому році я не зобов'язаний її подавати. Були дострокові вибори, тому за законом не зобов'язаний подавати декларацію. Я дуже законослухняна людина, і подам її в 2020 році", – сказав нардеп від "Слуги народу".

Також політик в інтерв'ю назвав себе мільйонером.

"Доларовим – ні. Гривневим – так. У цьому році у мене буде велика операція з продажу акцій. Можу сказати, що сума угоди становитиме декілька мільйонів гривень. Акціонерна угода не дозволяє мені розкрити деталі, але цієї суми вистачить, щоб п'ять років займатися депутатською діяльністю", – сказав Дубінський.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Олександра Дубінського "провів" до Верховної Ради українських олігарх Ігор Коломойський.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua