Xiaomi випустить власний електромобіль: подробиці

Китайська компанія Xiaomi, яка славиться своїми якісними, сучасними і недорогими смартфонами, тепер планує почати виробництво електромобілів. Так, Xiaomi інвестувала 400 млн доларів в стартап XPeng Motors, який займеться випуском електрокарів.

Xiaomi випустить власний електромобіль: подробиці - today.ua

Голова і головний виконавчий директор XPeng Motors Хе Сяопен розповів, що Xiaomi Corporation і Xpeng Motors досягли значного прогресу завдяки поглибленій співпраці в розробці технологій, які з'єднують смартфони і розумні автомобілі.

Електромобілі XPeng готуються до випуску навесні 2020 року, а поставки електрокарів очікуються в другому кварталі 2020 року.

Щоправда, досі невідомо, у скільки обійдеться електромобіль. Можливо, це будуть одні з найбільш бюджетних електромобілів на ринку, якщо врахувати, які смартфон на ринку представлені компанією Xiaomi, і скільки вони коштують.

Раніше повідомлялось, що компанія Xiaomi представила чергову новинку - складаний електричний велосипед Himo H1. Цей компактний електровелосипед може розігнатися до 180 км на годину, долаючи маршрут до 30 км на одній зарядці. Ключовою особливістю електровелосипеда є можливість складатися до розміру аркуша паперу формату А3. Вартість транспортного засобу становить 426 доларів США.