Xiaomi Mi 10: стали відомі особливості нового флагмана і дата старту продажів

Xiaomi, відома китайська компанія, що славиться своїми сучасними і недорогими смартфонами, анонсувала випуск свого наступного флагмана Mi 10. Анонс відбувся під час щорічного заходу Qualcomm Snapdragon Summit 2019.

Xiaomi Mi 10: стали відомі особливості нового флагмана і дата старту продажів - today.ua

За словами президента Xiaomi Лінь Біня, майбутній флагман китайської компанії стане одним з перших смартфонів на ринку з топовим процесором Snapdragon 865. Також відомо, що Mi 10 вийде з підтримкою 5G і мережевого стандарту SA/NSA. Наразі, за словами Біня, пристрій вже було запущено в масове виробництво. Реліз Xiaomi Mi 10 заплановано на перший квартал 2020 року.

Слід зазначити, що Крім апаратів Xiaomi, чіп Snapdragon 865 з'явиться також в аксесуарах іншого китайського виробника - Oppo. Випуск смартфона цієї марки також заплановано на перші місяці 2020 року.

Раніше повідомлялось, що Xiaomi Mi Mix 4 вже зовсім скоро з’явиться у продажу, і фахівці прогнозують, що він “обійде” флагманський смартфон Samsung Galaxy S11, який також готується до виходу на ринок. Xiaomi Mi Mix 4 буде оснащено фронтальною камерою, яка вбудована прямо в дисплей. Вона знаходиться у верхній його частині прямо по центру, і під неї не робили жодних отворів. Саме ця фотокамера перебуває прямо в екрані смартфона, а використовувати її стає можливо тоді, коли підсвічування на ній відключається.