WhatsApp поповнився новою цікавою функцією

Ще в жовтні говорили, що WhatsApp тестує нову функцію під назвою «Повідомлення, що зникають», а тепер з'явилися нові подробиці про новацію.

WhatsApp поповнився новою цікавою функцією - today.ua

Як відомо, можливість доопрацювали після тестування.

Функцію можна спостерігати в останній версії 2.19.275 WhatsApp Beta для Android.

Тепер у користувачів є нагода вибрати опцію «Видалити повідомлення» і задати часовий інтервал: повідомлення може автоматично видалитися через одну годину, день, тиждень, місяць або рік.

Згідно з припущенням, яке робить джерело WABetaInfo, функція призначена, щоб коли листуються в групових чатах, це не посідало аж занадто багато місця в пам'яті смартфонів.

При цьому «Видалення повідомлень» для групового чату доступне лише адміністратору, але встановлений параметр можна застосовувати до повідомлень усіх учасників.

Нагадаємо, останній раз повідомлення про доадавання нової функції до опцій месенджеру з'являлися в травні. Відтоді можна скористатися можливістю переказу криптовалют безпосередньо у додатку для спілкування. Сервіс підтримує криптовалюти Bitcoin, Litecoin, Ethereum, а також нативний токен платформи стартапу ZTX. Щоб відправляти і отримувати цифрові гроші, в месенджері необхідно встановити бот і слідувати подальшим інструкціям.

ДЖЕРЕЛОinternetua.com