Вино врятує від коронавіруса: вчені прийшли до неймовірного відкриття

Вчені в усьому світі продовжують працювати не тільки над розробкою вакцини від коронавіруса, але й шукають засоби, які допоможуть полегшити перебіг хвороби. Існує кілька природних антиоксидантів, які протистоять респіраторним інфекціям. Серед них - ресвератрол. Канадські дослідники з'ясували, що цей антиоксидант містить фермент АСЕ2, який позитивно впливає на легені.

Вино врятує від коронавіруса: вчені прийшли до неймовірного відкриття - today.ua

У інфікованих коронавірусом часто діагностують легеневу недостатність. Її ознаками є ускладнене дихання, сильна задишка, а в деяких випадках - і синюватий колір шкіри. Ресвератрол відомий своєю здатністю пригнічувати надмірну активність імунної системи, яка спостерігається у хворих коронавірусом. Міститься він у великій кількості у вині, особливо в червоному. Вино врятує від коронавіруса: вчені прийшли до неймовірного відкриття Крім вина, ресвератрол входить до складу арахісу, фісташок, малини, чорниці, винограду та какао, але у вині цього корисного антиоксиданту найбільше.

Тепер, випиваючи келих вина, ви не тільки будете нормалізувати свій тиск і покращувати пам'ять, але і таким чином проводити профілактику від вірусних інфекцій, в тому числі і коронавіруса. Зловживати алкогольним напоєм звичайно ж не варто, адже збільшення дози моментально може перетворити користь на шкоду.

Допустима доза червоного вина в день для здорової людини - 50-100 грам. Така кількість напою, за словами медиків, не викликає звикання і не впливає згубно на організм.

Раніше повідомлялося, який алкогольний напій діє на організм, як парацетамол.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua