Винник зізнався, що голосував за Зеленського і пояснив чому

Популярний український співак Олег Винник нещодавно потрапив в гучний скандал, взявши участь у флешмобі до Дня миру, проте його відео, за словами самого співака, без його відома, було використано в російській акції #Всеммир. Через це на Олега Винника обрушився шквал критики.

Винник зізнався, що голосував за Зеленського і пояснив чому - today.ua

Більш того, співака було додано до бази сайту "Миротворець". Але у вівторок, 1 жовтня, виконавець вирішив розставити всі крапки над "і" в рамках прес-конференції з представниками телебачення.

На питання про те, чий Крим, Олег Винник заявив: "Крим - мій". Однак виконавець дивується, чому громадяни України можуть їздити відпочивати на півострів, в той час як артистів, які виступили в Криму, вважають зрадниками.

"Законами керують люди, які їх придумують, і ми повинні закон поважати і жити по закону, я цього дуже хочу. Наскільки я знаю, сьогодні наші співвітчизники мають право їхати в Крим і там відпочивати. Але, знову-таки, я, який починав в 11 або 12 році в "Ювілейному" виступати в Криму, я можу зараз як артист поїхати в Крим і для наших співвітчизників зробити концерт? Всі кажуть "Крим наш", але якщо поїде туди український артист і виступить для наших людей, то ким він буде? Зрадником? Чому ми там покупатися маємо право сьогодні, а виступити - не маємо?" - дивується Олег Винник.

Він зізнався, що мріє про закінчення війни, а також поділився, що на президентських виборах голосував за Володимира Зеленського.

"Я голосував за нового президента, чинного сьогодні, з вірою в те, що він відновить мир в цій країні. Тому що люди вірять, що хоч одна людина прийде на посаду президента і забезпечить мир. Я голосував за мир, і я вірю, що мир буде. Я бажаю, щоб це сталося саме за цього президента. Тому що, мені здається, п'ять років війни - це занадто багато", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Олег Винник вибачився за скандальне висловлювання щодо "незрозумілої війни", Криму та його захоплення Росією.