Вихідні в 2020 році: скільки будуть відпочивати і відпрацьовувати українці

Вихідні в 2020 році: скільки будуть відпочивати і відпрацьовувати українці - today.ua

У 2020 році українці традиційно будуть відпочивати на офіційні свята, які вже внесені в календар. Незважаючи на численні розмови, 8 березня і 9 травня, як і раніше, залишаються вихідними днями в Україні, а от 2 січня буде робочим днем.

1 січня українці відпочивають після святкової ночі і не йдуть на роботу. У зв’язку з тим, що в 2019 році 31 грудня зробили офіційним вихідним, 2 січня буде робочим днем.

6 січня, в понеділок, буде додатковий вихідний перед офіційним вихідним на Різдво 2020 – 7 січня. Відпрацьовувати понеділок українці будуть 11 січня.

8 березня в Україні відзначається Міжнародний жіночий день. Всупереч всім скандалам навколо цієї дати, цей день залишається вихідним. А так як в 2020 році 8 березня випало на неділю, то вихідним буде понеділок, 9 березня. Відпрацьовувати цей день не доведеться.

Великдень в 2020 році, згідно з церковним календарем, припадає на 19 квітня. Традиційно, наступний день, понеділок (20 квітня) буде вихідним.

Травневі свята 2020 в Україні почнуться 1 травня (День праці) і триватимуть до 9 травня (День Перемоги). Ці дні будуть вихідними. Також вихідним буде понеділок, 11 травня.

Трійця в 2020 році припадає на 7 червня. Це як завжди неділя. А, значить, буде вихідним і наступний понеділок, 8 червня.

День Конституції України традиційно відзначається 28 червня, і наступний понеділок, 29 червня, буде вихідним.

24 серпня – День Незалежності України, припадає на понеділок. Вихідний не переноситься, українці відпочивають один день.

День захисника України – 14 жовтня, випав у 2020 році на середу. Цей день буде вихідним.

25 грудня, як і в цьому році, буде офіційно вихідним. В цей день святкують католицьке Різдво Христове.

Раніше повідомлялося, що офіційні вихідні в грудні 2019 року і в січні 2020 року приємно порадують українців.

Гороскоп на 7 квітня від Павла Глоби: що принесе цей квітневий вівторок усім знакам Зодіаку
Гороскоп на вівторок, 7 квітня 2020 року, обіцяє гармонію у стосунках між близькими людьми. На перший план виступають відносини в родині. Цей день гарний для...
Гірке зізнання Кіркорова про шлюб з Пугачовою: “Не дай Бог наступного разу влипнути”
Філіп Кіркоров, який після розлучення з Аллою Пугачовою, вже 15 років вважається одним із найзавидніших холостяків Росії, розповів про той період, коли він був у...
Рідні Жанни Фріске створили благодійний фонд імені дочки: "Шепелєва не запитали"
Жанна Фріске, яка після тяжкої хвороби пішла з життя у червні 2015 року, через майже п’ять років після своєї смерті, знову на слуху у суспільства....
Макова паска з лимонною цедрою: оригінальний рецепт святкової випічки
Великдень уже не за горами, а значить, саме час підібрати рецепт пасок до столу. Можливо, в цьому році вам захочеться спробувати щось новеньке й оригінальне....
Коронавірус перекреслив велику мрію Ірини Білик: як співачка святкує своє 50-річчя
Ірина Білик сьогодні, 6 квітня, відзначає своє 50-річчя. До свого золотого ювілею співачка готувала яскравий концерт у палаці “Україна”. Співачка багато анонсувала цей концерт, чимало...