Вибори в CША: Джо Байден вже отримав вітання з перемогою від президента Зеленського

Вибори в США вже практично назвали ім'я переможця президентських перегонів. Ним став суперник діючого президента, кандидат від демократів Джо Байден. Хоча офіційно результати виборів будуть оголошені лише 13 грудня, на колегії виборників, але вже зараз перевага Байдена очевидна, і Трампа може врятувати від поразки хіба що диво. Але диво навряд чи станеться. Нового лідера наймогутнішої світової держави вже почали вітати з перемогою. Привітав його й український гарант Володимир Зеленський.

Вибори в CША: Джо Байден вже отримав вітання з перемогою від президента Зеленського - today.ua

"Вітаю Джо Байден та Камала Харріс! Україна оптимістично дивиться на майбутнє стратегічне партнерство з США. Україна та США завжди співпрацювали в галузі безпеки, торгівлі, інвестицій, демократії, боротьби з корупцією. Наша дружба стає лише міцнішою!",  - написав він у своєму Twitter.

Вибори в CША: Джо Байден вже отримав вітання з перемогою від президента Зеленського

Деякі політологи прогнозують Зеленському непрості відносини з Байденом. Адже торік, тільки ставши президентом, Володимир Зеленський був втягнутий Трампом у скандал з телефонною розмовою, в якій американський президент вимагав від нього зайнятися розслідуванням бізнесової діяльності сина Байдена, Хантера, в Україні.

Вибори в CША: Джо Байден вже отримав вітання з перемогою від президента Зеленського

На той час ще зовсім недосвідчений, як політик,  Володимир Зеленський наговорив у слухавку багато зайвого. І все це зайве згодом стало надбанням усього світу, на якийсь час ставши топовою темою у світовій політиці.

Тому деякі політологи вважають, що Зеленському тепер буде непросто "відмитися" від тих розмов із Трампом. Втім, зараз передчасно гадати, як складуться відносини Зеленського та нового американського керманича, а відтак і відносини України із США.