“Все життя Заворотнюк – гонитва за багатими чоловіками“: на вмираючу актрису накинулися прихильники

Анастасія Заворотнюк на волосок від смерті, але критики і озлоблені користувачі в Інтернеті так і намагаються викрити хвору актрису. Навіть саму хворобу зірки фоловери встигли розкритикувати і вирішили, що нічого серйозного немає, а родичі актриси тільки роздули проблему на порожньому місці.

“Все життя Заворотнюк – гонитва за багатими чоловіками“: на вмираючу актрису накинулися прихильники - today.ua

Так, замість того щоб порадіти прогнозам, який нещодавно дав знаменитий знахар, який стверджує, що зірка серіалу "Моя прекрасна няня" йде на поправку, деякі ллють на Заворотнюк бруд, обзиваючи неприємними словами. Багато бажають Насті навіть смерті і повідомляють, що актриса намагалася утримати Петра Чернишова, тому і прикинулася хворою. Крім того, шанувальники вважають, що прекрасна няня Віка захворіла через те, що закрутила роман з одруженим на той час Жигуновим.

"Все життя Заворотнюк – гонитва за багатими чоловіками, "здорова Заворотнюк і моторошно боїться втратити Петра – ось і весь стрес", "Огидно читати про неї! Бумеранг ще ніхто не відміняв" - в такому дуже коментарі сиплються на адресу хворий актриси. Поки актриса хворіє, спливли і подробиці її роману з Сергієм Жигуновим. Подруга Заворотнюк розповіла, що актор бив Настю, а коли вони розійшлися, то Заворотнюк дуже важко переживала їх розставання. Сам же Жигунов заперечує, що піднімав руку на хвору актрису.

“Все життя Заворотнюк – гонитва за багатими чоловіками“: на вмираючу актрису накинулися прихильники

Раніше ми повідомляли про те, що Анастасія Заворотнюк останнім часом оповита різними чутками. Днями стало відомо, що актриса паралізована і зможе пересуватися тільки на інвалідному візку.

ДЖЕРЕЛОutro.ru