”Уражати цілі далеко в тилу ворога”: Україна розробить ракетну зброю підвищеного радіусу дії

155
"Уражати цілі далеко в тилу ворога": Україна розробить ракетну зброю підвищеного радіусу дії - today.ua
Фото: news.liga.net

В Україні хочуть почати розробку високоточної ракетної зброї підвищеного радіусу дії.

Так, президент України Петро Порошенко сьогодні, 11 березеня, під час відвідин 95-ї окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмових військ ЗСУ в Житомирській області розповів, що ставить перед конструкторським бюро і оборонними підприємствами завдання розробити відповідне озброєння.

“Ставимо завдання зараз перед конструкторським бюро, оборонною промисловістю – нам потрібна високоточна ракетна зброя підвищеного радіусу дії, здатна у відповідь на агресію вражати цілі далеко в тилу ворога”, – сказав Порошенко.

Він нагадав, що до недавнього часу Україна дотримувалася обмеження відповідно до Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД), але після того, як Росія порушила цей договір, Україна, в тому числі і її партнери, роблять необхідні висновки.

Нагадаємо, в Україні завершилися випробовування модернізованого БТР-4, що також має назву “Буцефал”. Серійне виробництво нових БТРів вже скоро почнеться у Харкові на заводі ім. Малишева і ХКБМ ім. Морозова. БТР-4 вже протягом декількох років перебуває на озброєнні ЗСУ. Тепер корпусу для нього почали робити на заводі ім. Малишева і ХКБМ ім. Морозова.

загрузка...