ВООЗ починає випробувати вакцину від коронавірусу: в дослідах беруть участь 10 країн

Всесвітня організація охорони здоров'я почала випробувати вакцину від коронавірусу. У дослідженні ліків від смертельного вірусу беруть участь десять країн світу. Про це повідомляється на сторінці ВООЗ в соцмережі.

ВООЗ починає випробувати вакцину від коронавірусу: в дослідах беруть участь 10 країн - today.ua

Так, фахівці ВООЗ приступили до тестування першої вакцини від коронавірусу. Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адха Гебрейесус повідомив, що тестування вакцини від коронавірусу було розпочато через 60 днів після вивчення генетичної послідовності коронавірусу, що, за його словами, є "дивовижним досягненням" в такій ситуації.

"Ми дякуємо дослідникам з усього світу, які зібралися разом, щоб систематично зайнятися оцінкою експериментальної терапії", - сказав він.

Також відомо, що ВООЗ проведе дослідження щодо лікування COVID-19, в якому будуть протестовані всі варіанти профілактики вірусу.

Гендиректор ВООЗ переконаний, що таке дослідження допоможе визначити найбільш ефективний спосіб лікування наслідків коронавірусу. В такому дослідженні вже беруть участь десять різних країн світу.

Нагадаємо, раніше в Італії заявили, що знайшли ліки від коронавірусу. Зокрема, за словами італійських медиків, коронавірус можна вилікувати препаратом проти ревматоїдного артриту “тоцілізумаб”.