Володимир Зеленський озвучує в Україні “путінський сценарій”, – Геращенко

988
Володимир Зеленський озвучує в Україні "путінський сценарій", - Геращенко - today.ua
Володимир Зеленський

В інтерв‘ю телеканалу ICTV кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський заявив, що він за введення миротворчої місії на лінію розмежування. Але такий розвиток подій якраз і є “путінським сценарієм”. На цьому у своєму Фейсбук наголосила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

За її словами, росіяни рік тому подали відповідну ініціативу до Радбезу ООН з пропозицією ввести миротворчу місію по охороні СММ ОБСЄ і поставити її на лінії розмежування.

Тобто, миротворці мали охороняти одну частину України від іншої, реалізовуючи таким чином сценарій Кремля про “внутрішній конфлікт, громадянську війну”, назавжди відрізавши від України Донбас, розтлумачила Ірина Геращенко.

Як зазначила політик, введення миротворців потребує ратифікації українського парламенту, а депутати ніколи не проголосують за гібридну російську авантюру.

Єдина миротворча місія, яка можлива на Донбасі – це миротворча місія ООН на всій окупованій території, яка негайно має взяти під контроль не лінію зіткнення, а україно-російський кордон, підкреслила вона.

Ця місія матиме широкий мандат тимчасової адміністрації й сприятиме деокупації, демілітарізації і підготовці Донбасу до місцевих виборів.

За її словами, коли українські дипломати важко відстоюють позицію про введення повноцінної місії на Донбас, ті, хто випускає подібні заяви, посилають путінським лобістам сигнал, що вони готові на принизливі компроміси в угоду Москві.

Нагадаємо, Володимир Зеленський вважає, що питання про рух України до Євросоюзу потрібно виносити на референдум.

Окрім того, Володимир Зеленський заявив, що вважає прийнятними компроміси в питаннях щодо повернення окупованих територій Криму і Донбасу.

загрузка...