Volkswagen представив новий хетчбек Golf VII

990
Volkswagen представив новий хетчбек Golf VII - today.ua

Volkswagen офіційно представив новий хетчбек Golf VIII. Тизерів компанія не публікувала. Замість цього в звіті за підсумками річних зборів правління керівництво сховало кілька дизайнерських ескізів. Про це повідомляє Autonews.ua.

Тепер уявлення про майбутню новинку можна складати не лише зі шпигунського фото, але і спираючись на офіційні релізи. У реальному житті, звичайно, лінія даху не буде настільки різкою, так і колеса будуть явно меншого розміру.

Набагато цікавіше розглянути начерки салону. Раніше Volkswagen обіцяв нашпигувати новий хетчбек максимумом технологій. Судячи по скетчам, кнопок практично не залишиться, а весь функціонал буде зосереджено на сенсорному екрані. Також Golf VIII обладнають цифровою панеллю приладів.

Кермо у Volkswagen Golf VIII буде багатофункціональним.

Прем’єра Volkswagen Golf VIII відбудеться в жовтні у Вольфсбурзі. Автомобіль буде доступний з бензиновим і дизельним двигунами, на стиснутому природному газі. Максимальний пробіг без зарядки, розрахований на 80 кілометрів.

Раніше компанія Volkswagen почала приймати попередні замовлення на серійний електромобіль ID.3. Виробництво цієї моделі запустять вже в кінці 2019 року, а перші поставки почнуться орієнтовно з середини 2020 року.

Щоб одним з перших стати власником електромобіля від німецького автовиробника, потрібно внести заставу в €1 тис., а повна вартість електромобіля складе близько €40 тисяч.

загрузка...