Волкер змушує Зеленського виплачувати пенсії жителям ОРДЛО

Курт Волкер, спецпредставник США з питань України, вважає, що президент Зеленський повинен виплачувати пенсію і забезпечити доступ до медичних послуг жителям ОРДЛО.

Волкер змушує Зеленського виплачувати пенсії жителям ОРДЛО - today.ua

- Якщо ми говоримо про ряд гуманітарних питань, це і виплата пенсій, і доступ до медичних послуг (для жителів ОРДЛО. - Авт.), то ці зобов'язання України вкрай важливі для мирного процесу, - заявив Курт Волкер під час 16-ї щорічної конференції (YES). - Адже ці кроки будуть сприяти поверненню довіри цих людей до української влади.

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер також вважає обов'язковою умовою для проведення виборів на окупованому Донбасі позбавлення сепаратистів контролю в регіоні. Він зазначив, що вибори повинні бути чесними й вільними і за українськими законами.

- Вільні вибори можуть відбуватися тільки у вільному середовищі, - продовжує Курт Волкер. - А це означає, що Росія не може контролювати ситуацію на Донбасі на час виборів.

Також в США очікують від України реалізації задекларованих намірів перед візитом президента України Володимира Зеленського в Вашингтон.

Нагадаємо, раніше Курт Волкер поділився враженнями від зустрічі з Зеленським.

ДЖЕРЕЛОglavcom.ua