Водіям розповіли, коли можна їхати на жовтий сигнал світлофора

Ситуація з жовтим сигналом світлофора дуже небезпечна, адже одним - «ще можна», а іншим — «вже не можна». Водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу світлофора не можуть зупинити транспортний засіб, не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі. Єдина умова - забезпечення безпеки дорожнього руху. Про це йдеться в постанові Верховного суду від 31.07.2018. Як повідомляє популярний автомобільний портал Autonews.ua, автомобіліст перетнув перехрестя на жовтий сигнал світлофора. Його зупинив поліцейський і склав постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу.

Водіям розповіли, коли можна їхати на жовтий сигнал світлофора - today.ua

Стало відомо, що постанову міліціонера водій оскаржив. У постанові №552/5623/16-а Верховного суду йдеться, що водій довів, що в разі ввімкнення жовтого сигналу світлофора не зміг би зупинити транспортний засіб без загрози безпеки для інших учасників дорожнього руху.

Нагадаємо, у справі про смертельну ДТП у Харкові водієві Геннадію Дронову, який їхав на «жовтий», продовжили утримання під вартою.