Today.ua
100492

Vodafone запустив безлімітний тариф за 75 гривень

Vodafone, один з найбільших мобільних операторів, пропонує увазі своїх абонентів новий тарифний план всього за 75 гривень в місяць, в який входить весь необхідний пакет послуг, включаючи мобільний інтернет, дзвінки на інші оператори та за кордон.

Тариф Vodafone SuperNet Turbo на вигідних умовах пропонують підключити в багатьох регіонах України.

В абонентську плату тарифного плану SuperNet Turbo Vodafone включив необмежену кількість мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а вона здатна досягати 300 Мбіт/с.

У компанії підкреслили, що трафік можна витрачати на перегляд фільмів, прослуховування музики, спілкування в соціальних мережах, листування в месенджерах, оновлення програм, а також на що-небудь ще без будь-яких складнощів і винятків. Дозволено навіть скачувати торренти і роздавати трафік на інші гаджети будь-якими способами.

Крім пакета інтернет-трафіку, в абонентську плату вже включено 300 хвилин на дзвінки (голосові дзвінки можна на будь-які українські номери без будь-яких обмежень).

Також Vodafone дозволив дзвонити без додаткових грошових витрат навіть на міські номери.

Використовувати тарифний план від цього оператора зв’язку можна в смартфонах, роутерах, ноутбуках, планшетах, модемів і будь-яких інших гаджетів, які здатні підключатися до базових станцій і через них підключатися до мережі телекомунікаційної компанії.

Також в тарифі Vodafone доступні необмежені дзвінки за кордон (3 гривні в день).

Раніше Today.ua розповів, як за 45 гривень на місяць підключити тариф Vodafone Family з двома безлимитами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ