Vodafone запускає нову мобільну послугу

189
Vodafone запускає нову мобільну послугу - today.ua

Один із найбільших українських мобільних операторів Vodafone відкриває нові точки продажів послуги Mobile ID у Львові, Одесі та Дніпрі. Тепер українці зможуть користуватися своїми телефонами замість звичних паспортів та ідентифікаційних кодів.

Крім того, за допомогою Mobile ID можна у режимі онлайн оформити три види довідок: про склад сім’ї, про реєстрацію місця проживання та замовити технічний паспорт нерухомості в БТІ. З часом у електронному доступі опиняться й інші адміністративні послуги.

Програма Mobile ID від Vodafone інтегрована в системи електронного документообігу, міські портали і державні сервіси, які працюватимуть з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації (Gov ID). Перша електронна послуга з використанням Mobile ID – електронний кабінет водія – вже використовується в тестовому режимі. Ще понад 100 різних сервісів для приватних користувачів і бізнесу знаходяться в процесі інтеграції технології Mobile ID. Серед них – банки, електронні платформи медичних послуг для населення, різні системи електронного документообігу.

Технологія Mobile ID дозволяє підключити два види послуг: послугу електронної ідентифікації особистості і послугу кваліфікованого електронного підпису (КЕП), який є юридично значимим аналогом особистого підпису власника. Для підключення Mobile ID послуг необхідно придбати спеціальну SIM-карту з підтримкою технології Mobile ID і пройти процедуру реєстрації і генерації ключів. Підключити послугу можна як на активний абонентський номер, так і на додатковий.

Для бізнес-клієнтів Vodafone Mobile ID надає можливість отримати віддалений доступ до корпоративних інформаційних ресурсів, підписувати документи в системах електронного документообігу, подавати звітність до державних органів, користуватися системами інтернет-банкінгу, взаємодіяти з партнерами і клієнтами.

Нагадаємо, мобільний оператор Vodafone планує запуск програм IoT, Cloud і Big data.

Раніше повідомлялося, що “Київстар” запустив сервіс SMS-оплати проїзду в міському транспорті. Дана послуга доступна пасажирам у Львові, Івано-Франківську та Вінниці.