Today.ua
132891

Vodafone запропонував абонентам новий вигідний тариф за 75 грн на місяць

Vodafone є одним з найбільш популярних в Україні мобільних операторів. Абоненти надають перевагу Vodafone завдяки невеликим цінам на свої послуги та якісному зв’язку, і ось компанія в черговий раз порадувала їх новим вигідним тарифом.

Vodafone пропонує абонентам пакет SuperNet Turbo, вартість якого – всього 75 грн на місяць.

Втім, слід зазначити, що тариф доступний не по всій Україні, а тільки в деяких регіонах – там, де компанія явно програє своїм головним конкурентам. Абоненти Vodafone, які підключили SuperNet Turbo, кожного місяця отримують необмежену кількість мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах трьох поколінь. Швидкість інтернету може досягати 300 Мбіт/с. Перші 3 Гб на добу можна використовувати на швидкості 4G, а після використання цього ліміту швидкість буде обмежена мережею 2G.

На дзвінки в мережі Vodafone надається повний безліміт, а для дзвінків на інші українські номери надається 300 хвилин. Використовувати ці хвилини можна навіть на міські номери.

Підключити такий тарифний план можуть жителі Вінницької, Черкаської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Рівненської, Волинської областей та міста Кривий Ріг.

Нагадаємо, Vodafone запропонував абонентам ще більше безкоштовних послуг на час карантину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ