Today.ua

Vodafone рекордно підвищує вартість популярних тарифів

Vodafone завжди йде на зустріч своїм клієнтам та пропонує вигідні умови користування послугами, проте цього місяця, у зв'язку з карантином, мобільний оператор вимушений підвищити вартість своїх тарифів. Для багатьох ця новина стане неприємною несподіванкою, адже таке підвищення цін стане наймасштабнішим за останні декілька років.

Починаючи з 15 травня, подорожчають тарифні плани з лінійок RED Extra (XS, XS-2, S, M, L) RED (XS+, S, M, L), Unli . З 27 травня підвищиться вартість ще трьох популярних тарифів - SuperNet (Start, Pro, Pro-1, Unlim), Super Net Turbo 2019 і Joice. Тепер за користування Vodafone RED L тепер доведеться платити 230 гривень замість двохсот, а за Vodafone RED EXTRA M – 150 гривень замість 130. Вартість Unlim 3G  підніметься з 100 грн до 125, Unlim 3G+ коштуватиме 200 грн, замість 160. В середньому тарифи    Vodafone подорожчають на 20%.

При цьому, вартість зв'язку для найбільш уразливих груп населення  залишиться на тому самому рівні. Сюди відноситься лінійка Family, тарифи Light і Light+.

Причиною подорожчання в компанії називають збільшення навантаження на мережу через збільшеного споживання, через що зросли витрати на розширення ємності і підтримку інфраструктури. Крім того, під час карантину повністю зник дохід від роумінгу, що сильно вдарило по інвестиціям.

Раніше повідомлялося, що Vodafone збирається поступово відмовитися від звичайних SIM-карт на користь електронних. Вже з кінця червня абоненти Vodafone матимуть можливість випробувати на собі еSIM.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ