Today.ua
119012

Vodafone представив новий безлімітний тариф за 75 гривень на місяць

Vodafone, один з найбільших мобільних операторів в Україні, впроваджує для своїх абонентів нові тарифні плани за вигідними цінами. Крім безлімітного інтернету, мобільний оператор надає якомога більше хвилин на розмови, щоб абоненти Vodafone могли залишатися на зв’язку цілодобово і без перебоїв.

Людям важливо, щоб вартість тарифу відповідала набору запропонованих їм послуг. У тарифному плані Vodafone SuperNet Turbo абоненти отримують пакет із 300 хвилин дзвінків на будь-які номери по Україні, 3 ГБ швидкісного інтернету в день і можливість підключити в разі необхідності послугу “Більше розмов”, яка дозволяє додатково отримати 700 хвилин на будь-які розмови, якщо закінчаться гроші на рахунку. І все це за 75 гривень на місяць. Інші мобільні оператори знижують ліміт дії своїх тарифів до 4 тижнів, Vodafone поки що стягує плату саме за місяць, що також збільшує шанси мати попит серед споживачів.

Дзвінки за кордон в тарифі Vodafone SuperNet Turbo будуть коштувати всього 3 гривні на день. Крім того, в тариф включено безлімітні розмови на 1 польський номер і 1 номер абонента в Росії.

Підключити тариф можна за номером *101*444#. Вартість підключення безкоштовна.

Раніше Vodafone попередив своїх абонентів про головні схеми шахрайства, за допомогою яких аферисти виманюють гроші через їх мобільні телефони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ