Today.ua
119744

Vodafone піднімає вартість популярних тарифів з 27 лютого

Vodafone, один з найбільших мобільних операторів в Україні, засмутив своїх абонентів новиною про підвищення тарифів, яке заплановане з 27 лютого. Зокрема, подорожчання торкнеться не всіх тарифних планів, а тільки Vodafone 4G Smart XS, Vodafone Smart S 4G і Vodafone 4G Smart M. Українці вже почали отримувати смс-повідомлення про подорожчання цих тарифів. Причиною такого рішення в компанії назвали “зростання вартості обслуговування інфраструктури”.

У компанії Vodafone назвали нову вартість популярних тарифів. Вартість Vodafone 4G Smart XS подорожчає з 30 до 35 грн в місяць. Тариф Vodafone Smart S 4G замість 50 грн з кінця лютого коштуватиме 65 грн, при цьому в пакеті збільшиться кількість хвилин (з 100 до 200 хвилин). Найдорожчий тарифний план Vodafone 4G Smart M стане дорожче ще на двадцять гривень — його вартість підніметься з 90 до 110 грн. Умови цього тарифу не поміняються, а в пакет послуг, як і раніше будуть входити 9 ГБ інтернету і 300 хвилин дзвінків на всі номери.

Підвищення тарифів напевно незабаром торкнеться і інших пакетів Vodafone. Компанія активно готується до впровадження в Україні мережі 5G, на що піде чимало коштів. Тому українцям доведеться активно залучитися до цього процесу.

Раніше повідомлялося, що Vodafone запустив вигідний безлімітний тарифний план Joice за 3 гривні в день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ