Today.ua
62732

Vodafone орендував Головпоштамт

Vodafone, один з найбільших мобільних операторів, який відновив свою роботу на окупованій території Донецької області («ДНР»), орендував частину Головпоштамту в Києві.

У компанії Vodafone повідомили, що вони мають намір відкрити флагманський магазин.

“Новий Vodafone Store розміститься в будівлі Головпоштамту і стане флагманським магазином компанії. Простір технохаба на Хрещатику буде наповнене технологічними новинками і демо-зонами найбільш затребуваних в найближчому майбутньому послуг компанії – IoT, big data, mobile ID, фінтех”, – підкреслюють у компанії “Vodafone Україна”.

У компанії також відзначили, що розробити концепт-дизайн технохаба зможуть архітектори та дизайнери в рамках Архітектурного хакатона “Від ідеї до проекту”, який відбудеться 31 травня в столиці України.

Vodafone також відкриває нові точки продажів послуги Mobile ID у Львові, Одесі та Дніпропетровську. Тепер українці будуть мати можливість використовувати свої мобільні телефони замість звичних паспортів та ідентифікаційних кодів. Також мобільний оператор Vodafone планує запуск додатків IoT, Cloud і Big data.

Нагадаємо, з 1 травня 2019 року Vodafone почав «війну» за абонентів.

Раніше Vodafone вдалося уникнути штрафу від АМКУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ