Today.ua
62913

Vodafone купує Vega

Мобільний оператор Vodafone, який відновив свою роботу на окупованій території Донецької області ("ДНР") і орендував частину Головпоштамту у Києві, купує у компанії Ріната Ахметова оператора фіксованого зв’язку Vega.

За попередніми даними, сума операції може скласти 1 млрд грн.

У компанії Vodafone Ukraine поки відмовилися від коментарів.

“Ми не коментуємо гіпотетичні угоди. Як тільки нам буде, що сказати, відразу ж зробимо”, – повідомили в прес-службі Vodafone.

Також стало відомо, що 3 липня 2019 року Vodafone стане першим мобільним оператором, який запропонує 5G своїм клієнтам у Великобританії. Мережі 5G стануть доступні в таких містах, як Бірмінгем, Брістоль, Кардіфф, Глазго, Манчестер, Ліверпуль та Лондон. Роумінг 5G буде розгорнуто трохи пізніше. Відзначається, що вартість послуг не буде перевищувати вартість для покриття 4G.

За словами компанії, перший час користувачі Vodafone зможуть вибирати з чотирьох смартфонів з підтримкою 5G (Xiaomi Mi MIX 3, Samsung S10, Huawei Mate 20 X і Huawei Mate X) і однієї домашньої точки 5G Gigacube.

Нагадаємо, компанія Vodafone Ukraine заснувала дочірню IT-компанію "Смартфлекс", яка буде займатися розробкою програмного забезпечення і готових IT-рішень для материнської компанії, а також для зовнішнього ринку.

Раніше Vodafone вдалося уникнути штрафу від АМКУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ