Vodafone інвестував в 3G і 4G понад 21 мільярд

Vodafone інвестував в 3G і 4G понад 21 мільярд - today.ua

Протягом трьох років один з найбільших мобільних операторів Vodafone інвестував у розвиток швидкісного інтернету 3G і 4G понад 21 мільярд гривень. Про це повідомили в прес-службі компанії Vodafone.

У прес-релізі говориться, що компанія Vodafone повністю модернізувала обладнання з підтримкою 3G і 4G, а також встановила додаткові базові станції для забезпечення надійного покриття.

На сьогоднішній день мобільний оператор Vodafone має більше п’яти тисяч базових станцій 4G по всій Україні. LTE-мережа від компанії Vodafone доступна 20 млн користувачів у 24 регіонах нашої країни.

Що стосується мережі 3G, то компанія Vodafone надала доступ до мережі третього покоління 11 тисяч населених пунктів, в яких проживає 85% населення. Це говорить про те, що Vodafone має найбільше покриття зв’язку третього покоління в Україні.

Загальні інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2018 роках досягли рекордного на ринку показника в 21,6 мільярда гривень.

У Vodafone також розповіли, що абоненти компанії за результатами 2018 року “виявилися найбільш активними інтернет-користувачами”.

“В середньому дата-клієнт Vodafone використовує 3,2 ГБ трафіку на місяць”, — пояснили в компанії Vodafone.

У компанії впевнені, що рекордні інвестиції в будівництво мереж швидкісного інтернету покликані забезпечити технологічне лідерство Vodafone. Це, вважають у компанії Vodafone, дозволить гарантувати безперебійну роботу мобільного зв’язку і data-послуг, а також стане надійною платформою для запуску нових технологічних послуг на базі 4G”.

Компанія Vodafone попередила існуючих і нових користувачів тарифів SuperNet про підвищення абонплати до 30 відсотків з 22 березня 2019 року.

В Україні різко потеплішає: прогноз погоди від синоптика Наталки Діденко
Наталка Діденко порадувала жителів України новим прогнозом погоди на найближчі дні. За даними метеоролога, прохолода ще трохи протримається, а потім нас чекає справжнє спекотне літо....
За порушення ПДР пішоходів змусять платити: штрафи збільшили в рази
Перебігати вулицю на червоне світло чи в невстановленому для цього місці стане дуже дорого. Влада затвердили багаторазове збільшення штрафів за порушення правил дорожнього руху пішоходами....
Українців змусять поставити лічильники на газ: які "сюрпризи" чекають тих, хто відмовиться
Українцям, в будинках яких досі не встановлені газові лічильники, незабаром доведеться забути про колишні нормативи і про субсидії. "Сюрпризи" від Міненерго серйозно вдарять по кишені...
В Україні готуються до нового етапу ослаблення карантину: що дозволять з 5 червня
Українців найближчим часом чекає радісна новина. З 5 червня 2020 в більшості регіонів країни буде значно ослаблений карантин, введений з причини спалаху захворюваності коронавірусною інфекцією....
Нове свято запроваджено в Україні: що вперше будемо відзначати в червні 2020
У червні 2020 з’явиться новий "червоний день календаря". Указ про нове свято був підписаний президентом України і погоджений в Кабінеті міністрів. Що і коли будемо...