“Вмерти за Батьківщину входить в професію політика“: друг, що брав у Зеленського аналізи, заговорив про смерть президента

Бізнесмен Андрій Пальчевський, в клініці якого Володимир Зеленський здавав аналізи напередодні виборів президента України, порадив главі держави не боятися смерті. Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів.

“Вмерти за Батьківщину входить в професію політика“: друг, що брав у Зеленського аналізи, заговорив про смерть президента - today.ua

"Мені написала одна з фанаток Зеленського: боїться, що його вб'ють. Хочу сказати, Володимир Олександрович, не бійтеся, поки що народ з вами. А померти за батьківщину - це входить в професію політика", - сказав він.

Також Пальчевський наголосив, що олігархи мають боятись Зеленського.

"Але якщо не буде страху з боку олігархів - значить, він не зовсім той президент, яким збирався бути", - додав Пальчевський.

Нагадаємо, після першого туру виборів Володимир Зеленський виклав у Facebook результати дослідження на наркотики з датою забору матеріалу 2 квітня, а потім замінив документ на аналогічний, але з датою забору 5 квітня. Як з’ясувалося, президентом клініки “Євролаб”, де шоумен здавав аналізи, є російський і український підприємець і телеведучий Андрій Пальчевський, який відкрито підтримував Володимира Зеленського на президентських виборах.

При цьому аналізи у Зеленського брав масажист кліники “Євролаб” Владислав Кірякулов, відомий широкому загалу в якості учасника кулінарного шоу “МастерШеф” та актору серіалу “Свати”.