Власникам “євроблях” повідомили гарну новину

2797
Власникам "євроблях" повідомили гарну новину - today.ua
Фото: autonews.ua

Власникам “євроблях” повідомили гарну новину. Виявляється, автомобіль зі словацькими номерами українці можуть зняти з обліку всього за 5 євро. Про це розповів Autonews.ua.

Виявляється, автомобіль зі словацькими номерами можна розмитнити за допомогою брокера без відвідування іншої країни. Правда, тільки в тому випадку, якщо ви його власник (або він громадянин нашої країни). Для цього купчу необхідно роздрукувати з Інтернету та завірити її в закарпатському консульстві Словаччини.

Після цього необхідно звернутися до митного брокера, який зареєструє автомобіль. Потім автомобіль можна без проблем поставити на українські номери. Старі номерні знаки радять залишити поки у себе.

Також наголошується, що зняти автомобіль з обліку в Словаччині може тільки його власник, вписаний в техпаспорт (тобто особисто ви).

Для цього слід передати поліції заяву, номерні знаки та подати словацький техпаспорт з новими реєстраційними номерами. До речі, бланк заяви є у словацьких правоохоронців.

Ціна такої слуги – всього 5 євро. На думку експертів, ви заощадите значну суму – до 230 євро.

Важливо знати, що вся ця процедура цілком легальна і відповідає всім вимогам словацького законодавства.

Раніше ми розповіли, як польські посередники активно заробляють на українцях, які свого часу купили “євробляхи” на польських номерах.

загрузка...