“Влада обіцяє більше, але малоймовірно“: на скільки насправді зростуть пенсії в 2020 році

Автор: Оксана Житнюк

Пенсія в Україні у 2020 році зросте не так сильно, як це обіцяла діюча влада. Про це заявив економічний експерт Олексій Дорошенко.

“Влада обіцяє більше, але малоймовірно“: на скільки насправді зростуть пенсії в 2020 році - today.ua

За його словами, пенсії зростуть рівно на стільки, на скільки це було закладено в державному бюджеті на 2020 рік - на 5%. При цьому в уряді обіцяли більше і озвучували інші цифри.

"В Україні зростання пенсій в 2020 році закладено на рівні 5%. Хоча влада обіцяє більше, але це малоймовірно, тому що нічого не прописано на цей рахунок в документах", - зазначив Дорошенко.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук анонсував, що зниження тарифів на опалення на третину в платіжках за грудень може призвести до збільшення фактичної пенсії.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Втім, економічний експерт наголосив, що ці цифри є нереальними - максимум, на який може найближчим часом знизитися комуналка, це 10%.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Якщо оплата на комунальні послуги буде знижена, то пенсіонерам стане жити легше. Знизити на 50 або 30% комунальні тарифи в країні не реалістично", - додав експерт.

Нагадаємо, загальна кількість пенсіонерів, яким з 1 грудня 2019 року перерахували виплати, склала 9,4 млн осіб, а безпосередньо підвищення пенсій торкнулося 5,8 млн громадян. В середньому виплати зросли на 41,25 грн.