Влад Топалов і Регіна Тодоренко назвали ім’я свого сина

133
Влад Топалов і Регіна Тодоренко назвали ім'я свого сина - today.ua
Фото: Instagram

Українська телеведуча Регіна Тодоренко і російський співак Влад Топалов два місяці тому стали молодими батьками. Увесь цей час зіркова родина не розкривала подробиць життя свого маленького сина. І лише зараз в ефірі передачі “Привіт, Андрій” Топалов нарешті розповів, що синочка вони з дружиною назвали Михайло.

Судячи з усього, хлопчика назвали на честь Михайла Генріховича – батька Влада Топалова. Співак розповів про труднощі батьківства, проте відзначив, що зараз він вже цілком вжився в цю роль, а Регіна Тодоренко – просто чудова мама.

“Два місяці ми відзначили пару днів тому, і вже прям кайф. Спершу було складно, незрозуміло, страшно. Я записував на диктофон акушера і лікаря, як тримати, купати, але все одно нічого не розумів. Зараз ми вже звикли, впоралися, і я роблю це із задоволенням. Регіні треба віддати належне: вона приголомшлива мати, ні разу не обурилася і з самої першої секунди вранці, вдень, ввечері, вночі все робить”, – поділився співак.

За словами Топалова, найважче йому далися безсонні ночі – до такого графіку він виявився не готовий.

“Мені здавалося, чого там не спати – ми всі на гастролях, ми всі знаємо, що таке не спати, трошки втомитися. А тут вставати кожні 2 години – це зовсім інші відчуття. Я до цього не був готовий. З цим у мене була проблема після двох тижнів. Тому що перший час ти на адреналіні, на емоціях. Я ж і на пологах був присутній, що теж позначилося – дало свій сплеск адреналіну. Але взагалі, звичайно, це велике щастя. І дякую Богові, що всі здорові, що всі ми справляємося”, – розповів Влад Топалов.

Нагадаємо, Влад Топалов та Регіна Тодоренко таємно одружилися 25 жовтня 2018 року.

Today.ua повідомляв, що Настя Каменських збентежила фанатів змінами у фігурі.

загрузка...