Вісім кандидатів у президенти просять поліцію надати їм охорону

30
Вісім кандидатів у президенти просять поліцію надати їм охорону - today.ua

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що наразі вісім кандидатів в президенти України звернулися до Національної поліції з проханням надати їм охорону. Про це очільник МВС повідомив під час координаційної наради правоохоронних органів.

Він наголосив, що зараз в Україні проводиться робота з охорони кандидатів, що балотуються в президенти на виборах у березні 2019 року.

“Проводиться робота з охорони кандидатів. Зараз з проханням про охорону звернулися до Національної поліції вісім кандидатів”, – розповів Аваков.

За його словами, для реагування на випадки порушення виборчого процесу українська поліція ретельно готує весь особовий склад.

Також очільник Міністерства внутрішніх справ зазначив, що вже з’являється і надходить інформація про спроби підкупу виборців. При цьому особливо небезпечним Аваков назвав зовнішнє і внутрішнє втручання у роботу Центрвиборчкому.

“Уже надходить інформація про підкупи виборців. Особливу небезпеку становить внутрішнє і зовнішнє втручання в роботу Центральної виборчої комісії”, – резюмував він.

Нагадаємо, Нацполіція зареєструвала майже 1,5 тисячі заяв про порушення виборчого процесу. При цьому найбільше порушень пов’язано з незаконною агітацією – 1004.

загрузка...