Виробник електромобілів Tesla може збанкрутувати за однієї умови

265
Виробник електромобілів Tesla може збанкрутувати за однієї умови - today.ua

Стало відомо, що американський виробник електромобілів Tesla може збанкрутувати вже через десять місяців, якщо не перегляне бюджет.

У Мережу потрапило лист засновника компанії Tesla Ілона Маска до своїх співробітників.

Щоб попередити банкрутство, Ілон Маск анонсував ініціативу щодо урізання витрат: спеціальні групи експертів будуть шукати, де зменшити витрати, включаючи запчастини автомобілів, зарплати і подорожі працівників та оренду приміщень.

Окремо кожну статтю бюджету буде особисто переглядати сам Ілон Маск і новий фінансовий директор компанії Зак Киркгорн.

Як зазначається, повідомивши про це своїм працівникам, Ілон Маск, мільярдер, засновник компанії Tesla, дав їм час на перегляд бюджетів своїх відділів.

“Це важкі зміни, але це єдиний спосіб для Tesla стати фінансово стабільною і досягти успіху в нашої мети – допомогти зробити світ екологічно стійким”, – заявив Ілон Маск.

Згідно податкової декларації компанії за 2018 рік, прибуток від проданих і зданих в оренду автомобілів Tesla склав $18,5 млрд. Проте компанія все ще неприбуткова – чистий збиток досяг $1 млрд.

Нагадаємо, у американському штаті Техас свідки зняли на відео, як водій електромобіля Tesla Model S спокійно проїхався залитою водою після повені вулицею, й без проблем подолав перешкоду.

загрузка...