Віра Брежнєва повернулася до України: у мережі обговорюють розлучення співачки

Українська співачка Віра Брежнєва прибула до Києва. Даний факт підтверджують фото, що з’явилися на сторінці зірки в Instagram. Вона опублікувала у соцмережі кадри з літака, а через декілька годин у профілі Брежнєвої з’явилися фото із зазначеною на них геолокацією біля пам’ятного місця в Києві - монумента "Батьківщина-мати".

Віра Брежнєва повернулася до України: у мережі обговорюють розлучення співачки  - today.ua

Віра Брежнєва повернулася до України: у мережі обговорюють розлучення співачки

У мережі поширюються плітки про те, що Брежнєва вирішила повернутися в Україну по причині можливого розлучення зі своїм чоловіком та продюсером Костянтином Меладзе. Приводом для розмов в мережі став той факт, що Брежнєва постійно з’являється одна під час виходів у світ. Серед інших знаків, які вказують на розрив у зірковій парі варто відзначити, що Віра більше не викладає спільних фото з чоловіком, а недавно вона і зовсім зняла обручку. Проте співачка заперечує той факт, що вона розлучена і у неї є якісь проблеми у родині.

Як відомо, співачка і продюсер перебувають в офіційному шлюбі лише три роки. Скільки триває їх роман достеменно невідомо, адже Брежнєва і Меладзе не афішували свої стосунки протягом довгого періоду часу.
Віра Брежнєва повернулася до України: у мережі обговорюють розлучення співачки

На даний момент спільних дітей у пари немає. При цьому, у Віри Брежнєвої від попередніх шлюбів є дві дочки. Соні Кіперман зараз 18 років, а молодшій доньці Сарі Кіперман – 9. Старша дочка Брежнєвої зараз навчається у США.
Раніше повідомлялося, як Віра Брежнєва привітала Костянтина Меладзе з Днем народження. 

ДЖЕРЕЛОkorupciya.com