Віра Брежнєва поділилася пікантним фото

86
Віра Брежнєва поділилася пікантним фото - today.ua

Відома співачка Віра Брежнєва, яка нещодавно презентувала нову пісню “Я не святая”, опублікувала в Instagram досить відверте фото. На знімку зірка в пікантному вбранні стоїть однією ногою на вентиляторі в чоботах на високій шпильці. Вона позує в чорному боді і колготках. Доповнює образ широкий пояс. Красива поза Віри Брежнєвої чудово демонструє її струнку фігуру.

“Ти розумієш, тут така справа…” – інтригуюче підписала кадр виконавиця.

Більшість підписників із захопленням відгукуються про красу свого кумира, але є й ті, хто зазначив, що Віра Брежнєва занадто схудла.

“У мене смартфон аж нагрівся від фотографії. Ви прекрасні”, “Це не дівчина, а ангел з прекрасними очима і душею!!!”, “Прекрасна. Мрія з тобою зустрітися, моя улюблена співачка”, “Віра, ваші ноги, як хмарочоси Нью-Йорка”, “”Напевно схудла?”, “Худа як балалайка”, “Вер, щось ви зовсім худа, треба більше їсти”, “Яка худенька” — пишуть коментатори.

Нагадуємо, 17 квітня Віра Брежнєва презентувала нову пісню «Я не святая», слова і музику до якої написав її чоловік, композитор Костянтин Меладзе. Творчий тандем артистки і популярного продюсера існує вже протягом багатьох років. Саме хіти Костянтина Меладзе зробили Брежнєву знаменитою.

Today.ua повідомляв, що в одному з останніх інтерв’ю Віра Брежнєва заявила, що ніколи “не була українською співачкою”, незважаючи на те, що більшу частину життя прожила саме в цій країні. Нещодавно в пошуковій системі Yandex прямо під ім’ям співачки Віри Брежнєвої прибрали слово «українська». Тепер Віра там позначена просто співачкою.

загрузка...